Skaut Blansko Středisko Světla

Oddíly

znak

6.oddíl - RK Murlok

Vedoucí oddílu:
Petr Sládek /Peggy/
+420 732 288 134
peggy@skaut.cz

O oddíle:
Roverský kmen (15+ let)

Webové stránky
http://6oddil.skautbk.cz

znak

10.oddíl - Pramen

Vedoucí oddílu:
Jan Pořízek /Koala/
+420 724 065 647
porizek.jan@gmail.com

O oddíle:
Smíšený oddíl Všechny věkové kategorie

Webové stránky
http://10oddil.skautbk.cz

znak

12.oddíl - Ranní hvězda

Vedoucí oddílu:
Pavel Matuška /Vlk/
+420 736 529 236
matuskapavel@gmail.com

O oddíle:
Chlapecký oddíl Všechny věkové kategorie

Webové stránky
http://12oddil.skautbk.cz

znak

13.oddíl - Slunovrat

Vedoucí oddílu:
Anna Nečasová
+420 777 192 920
a.necasova@skaut.cz

O oddíle:
Smíšený oddíl Všechny věkové kategorie

Webové stránky
http://slunovratbk.skauting.cz/

znak

1.oddil Vysočany - Naděje

Vedoucí oddílu:
Martin Koupý /Maťa/
+420 777 043 347
mataco@seznam.cz

O oddíle:
Smíšený oddíl Všechny věkové kategorie

Webové stránky
http://www.vysocany.com/skauti

znak

7. Oddíl Šebrov - AD FONTES

Vedoucí oddílu:
Michal Sýkora
+420 724 013 047
email.sykora@gmail.com

O oddíle:
Smíšený oddíl Všechny věkové kategorie

Webové stránky
http://www.skautisebrov.cz

znak

14. Oddíl Sloup - Úsvit

Vedoucí oddílu:
Jakub Vymyslický
+420 723 913 086
Jakub.Vymyslicky@seznam.cz

O oddíle:
Smíšený oddíl Všechny věkové kategorie

Webové stránky
- nejsou -

znak

11. Oddíl - Svornost

Vedoucí oddílu:
Lukáš Musil /Luke/
+420 777 986 033
sakullisum@seznam.cz

O oddíle:
Smíšený oddíl Všechny věkové kategorie

Webové stránky
- nejsou -

Přehled schůzek

  Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Jak kdy :)
6 - 10 let vlčata a světlušky
15:30 - 17:0
Sovičky
13.oddíl - Slunovrat
16:0 - 18:0
Koťata
7. Oddíl Šebrov - AD FONTES
17:0 - 18:30
Vlkodlaci
13.oddíl - Slunovrat
18:0 - 19:30
Rychlí špunti
13.oddíl - Slunovrat
17:0 - 19:0
Medvědi ml.
1.oddil Vysočany - Naděje
16:0 - 17:30
Gepardi
7. Oddíl Šebrov - AD FONTES
15:0 - 16:0
Sisinky
10.oddíl - Pramen

Liščata
12.oddíl - Ranní hvězda
16:0 - 17:30
Benjamínci
13.oddíl - Slunovrat
12:0 - 13:0
Tučňáčči
7. Oddíl Šebrov - AD FONTES
15:0 - 16:15
Benjaminci
7. Oddíl Šebrov - AD FONTES
16:15 - 17:45
Jestřábi
14. Oddíl Sloup - Úsvit
16:0 - 17:30
No Name
10.oddíl - Pramen
15:0 - 16:30
Jahůdky
13.oddíl - Slunovrat
17:0 - 18:30
Berušky(jednou za 14 dní)
1.oddil Vysočany - Naděje
16:0 - 17:30
Panteři
11. Oddíl - Svornost
15:45 - 17:15
Berušky
11. Oddíl - Svornost
15:15 - 16:15
Sovičky
14. Oddíl Sloup - Úsvit
11 - 14 let skauti a skautky
18:0 - 19:30
Netopýři
13.oddíl - Slunovrat
15:30 - 17:0
Škorpioni
10.oddíl - Pramen
16:0 - 17:30
Příšerky
11. Oddíl - Svornost
16:15 - 17:45
Panterky
14. Oddíl Sloup - Úsvit
16:0 - 17:30
Dračice
10.oddíl - Pramen
16:0 - 17:30
Bizoni
12.oddíl - Ranní hvězda
16:15 - 17:45
Býci
14. Oddíl Sloup - Úsvit
16:0 - 17:30
Koťátka
13.oddíl - Slunovrat
17:0 - 19:0
Medvědi st. (jednou za 14 dní)
1.oddil Vysočany - Naděje
15:30 - 17:0
Levharti
7. Oddíl Šebrov - AD FONTES
15+ let roveři a rangers
17:0 - 18:30
Špiónky (jednou za 14 dní)
11. Oddíl - Svornost
individuálně
RK Murlok
6.oddíl - RK Murlok

Podporuje nás

Jihomoravský kraj
Město Blansko