Skaut Blansko Středisko Světla

Oddíly

znak

1.oddil Vysočany - Naděje

Vedoucí oddílu:
Martin Koupý /Maťa/
+420 777 043 347
mataco@seznam.cz

O oddíle:
Smíšený oddíl Všechny věkové kategorie

Webové stránky
http://www.vysocany.com/skauti

znak

6.oddíl - RK Murlok

Vedoucí oddílu:
Petr Sládek /Peggy/
+420 732 288 134
peggy@skaut.cz

O oddíle:
Roverský kmen (15+ let)

Webové stránky
http://6oddil.skautbk.cz

znak

7. Oddíl Šebrov - AD FONTES

Vedoucí oddílu:
Michal Sýkora
+420 724 013 047
email.sykora@gmail.com

O oddíle:
Smíšený oddíl Všechny věkové kategorie

Webové stránky
http://www.skautisebrov.cz

znak

10.oddíl - Pramen

Vedoucí oddílu:
Jan Pořízek /Koala/
+420 724 065 647
porizek.jan@gmail.com

O oddíle:
Smíšený oddíl Všechny věkové kategorie

Webové stránky
http://10oddil.skautbk.cz

znak

11. Oddíl - Svornost

Vedoucí oddílu:
Lukáš Musil /Luke/
+420 777 986 033
sakullisum@seznam.cz

O oddíle:
Smíšený oddíl Všechny věkové kategorie

Webové stránky
- nejsou -

znak

12.oddíl - Ranní hvězda

Vedoucí oddílu:
Pavel Matuška /Vlk/
+420 736 529 236
matuskapavel@gmail.com

O oddíle:
Chlapecký oddíl Všechny věkové kategorie

Webové stránky
http://12oddil.skautbk.cz

znak

13.oddíl - Slunovrat

Vedoucí oddílu:
Anna Nečasová
+420 777 192 920
a.necasova@skaut.cz

O oddíle:
Smíšený oddíl Všechny věkové kategorie

Webové stránky
http://slunovratbk.skauting.cz/

znak

14. Oddíl Sloup - Úsvit

Vedoucí oddílu:
Jakub Vymyslický
+420 723 913 086
Jakub.Vymyslicky@seznam.cz

O oddíle:
Smíšený oddíl Všechny věkové kategorie

Webové stránky
- nejsou -

Přehled schůzek

  Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Jak kdy :)
6 - 10 let vlčata a světlušky
15:15 - 16:45
Sisinky
10.oddíl - Pramen
16:0 - 17:30
Vlkodlaci
13.oddíl - Slunovrat
16:0 - 17:30
Delfínci
11. Oddíl - Svornost
16:0 - 17:30
Ještěrky
13.oddíl - Slunovrat
17:30 - 19:0
Rychlí špunti
13.oddíl - Slunovrat
17:0 - 18:30
Gepardi
7. Oddíl Šebrov - AD FONTES
16:0 - 17:30
Žraloci
10.oddíl - Pramen
16:30 - 18:0
Světlušky
10.oddíl - Pramen
16:15 - 17:45
Světlušky
14. Oddíl Sloup - Úsvit
16:0 - 17:30
Rysi
1.oddil Vysočany - Naděje

Liščata
12.oddíl - Ranní hvězda
17:0 - 18:30
Koťátka
7. Oddíl Šebrov - AD FONTES
15:30 - 17:0
Ještěrky
13.oddíl - Slunovrat
15:0 - 16:15
Dráčci
7. Oddíl Šebrov - AD FONTES
16:45 - 18:30
Oceloti
7. Oddíl Šebrov - AD FONTES
17:15 - 18:45
Mufloni
14. Oddíl Sloup - Úsvit
15:0 - 16:30
Jahůdky
13.oddíl - Slunovrat
17:0 - 18:30
Berušky
1.oddil Vysočany - Naděje
16:0 - 17:30
Panteři
11. Oddíl - Svornost
15:30 - 17:0
Berušky
11. Oddíl - Svornost
15:30 - 17:0
Sovičky
13.oddíl - Slunovrat
15:0 - 16:30
Sovičky
14. Oddíl Sloup - Úsvit

Benjamínci
10.oddíl - Pramen
16:0 - 17:30
Kančíci
11. Oddíl - Svornost
16:30 - 18:0
Baribalové
1.oddil Vysočany - Naděje
11 - 14 let skauti a skautky
16:30 - 18:0
Škorpioni
10.oddíl - Pramen
16:0 - 17:30
Panterky
14. Oddíl Sloup - Úsvit
16:0 - 17:30
Příšerky
11. Oddíl - Svornost
18:0 - 19:30
Netopýři
13.oddíl - Slunovrat
17:0 - 18:30
Tučňáčči
7. Oddíl Šebrov - AD FONTES
16:0 - 17:30
Koťátka
13.oddíl - Slunovrat
16:0 - 17:30
Bizoni
12.oddíl - Ranní hvězda
17:0 - 19:0
Levharti
7. Oddíl Šebrov - AD FONTES
16:45 - 18:30
Jeleni
10.oddíl - Pramen
15+ let roveři a rangers
17:30 - 19:0
Dračice
10.oddíl - Pramen
individuálně
RK Murlok
6.oddíl - RK Murlok

Podporuje nás

Jihomoravský kraj
Město Blansko